RESULTS / STANDINGS

bowling

Local Highlights

At Roxy Ann Lanes

ROXY ANN SCRATCH — Nick Brickey 233-244-257-734, Ed LEe 279-238-729, Joe Stuart 258-687, Jason McCleary 222-239-655, Steve Shoemaker 234-225-643, Gary Hudnall 227-634, Bill Cramer 233-630, Tony Korth 246-235-617, Euel Rutledge 238-601, Brian Sendelbach 623. Games: Brett Hays 231, Bill Weekley 226, Bill Irwin 226, Ed Hagan 226, KD Pritchett 223, Jeff Travis 222.

MEN — Andrew Rux 227-231-230-688, Brett Brickey 231-238-686, Robert Gibson 268-682, Justin Gunn 247-233-681, Mike Henderson 226-235-673, Michael Shular 247-229-669, Terry Christiansen 247-664, Steve Robertson 244-656, Al Neubauer 222-233-656, Glen Bostrom 238-644, Daryn Armstead 279-222-644, Dan Gibson 234-224-635, Patrick Clemence 266-634, TJ Wiedrich 223-633, Leon Fogle 223-631, Todd Hanson 255-629, Harry Uhles 253-621, Brad Wyncoop 222-619, Bill Weekley 234-610, Bill Brickey 223-608, Terry Tarvin 220-225-607, Kevin Dixon 626, Chuck Eilenberger 603, Ron Seymour 603. Games: D.J. Snopl 242, David Ewing 239, Bill Hollingsworth 235, Toby Harper 226, Rob Daniels 222, Frankie Rutigliano 222, Billy Cordell 221, Bill Evans 221, Jeff Matheny 220.

WOMEN — Brenda Stinnett 268-202-300-770, Laura Harvey 258-268-201-727, Barb Henderson 234-624, Lela Larkin 206-611, Heather Miller 222-597, Colleen Padilla 215-595, Lonna Engle 212-216-586, Joan Konopasek 202-224-581, Linda Fait 240-559, Tammy Gibson 222-512, Barbara Pace 561, Sheila Anderson 527, Karen Eilenberger 522, Peggy Marchant 516, Nancy Lounder 514, Becky Guches 512, Kerri Crippen 510, Lela Larkin 506, Evelyn Oden 505.

SENIORS

MEN — Bob Prest 186-210-187-583, Robert Keaton 181-225-564, Al Rossi 226-564, Bill Hollingsworth 191-176-189-556, Rick Fowler 208-547, Dennis Warrender 226-531, Fred Hamblin 184-180-531, Reese Walker 198-515, Arthur Ball 181-511, Reese Walker 183-507, Jerry Page 180-504, Victor Wigginton 202-503, Mike Nichols 510, Joe Chavez 502, Mike Sweeny 500. Games: Dennis Warrender 190, Darwin Moore 189, Chet Faurholt 186, Cliff Rasmussen 183, Dick Mundt 182.

WOMEN — Cindy Doran 214-511, Judy Baker 207-487, Carol Coplen 172-472. Games: Lorna Hall 179, Lucille Miller 178, Louise LaFoya 175.

At Lava Lanes

MEN — Kevin Henley 279-774; Dan Gibson 269-752; Craig Long 269-736; Jim Brockbank 263-727; Mike Kringlebach 300-719; Dan Gibson 247-705; Eric Kessler 251-699; Mick Rutigliano 243-694; Scott Helstowski 267-693; Duane Russell 279-691; Adam Southard 235-684; Steve Mullis 238-677; Damon Cochran 287-676; Kelly Ross 241-676; Mike Henderson 237-676; Ryan Shook 674; Jary Kapus 673; Jordan Ellis 672; Greg Newtson 257-664; Brian Sendelbach 258-659; Duane McLean 653; Jason Asmussen 245-651; Fred Inlow 245-651; Jim Vargas 245-651; Jerry Richardson 225-649; Chris Drake 223-648; Doug Ainsworth 265-643; Jerron Smith 258-643; Dale Matheny 643; Neal Roberts 643; Lee Speice 234-641; Brian Blackwell 232-638; Dave Wolfe 226-636; Phil Wall 236-629; Ron Norris 245-625; Shawn Breshears 236-622; Phil Wall 232-620; Richard Nave 255-617; Trevor Nave 225-617; Tyler Inman 234-615; Dexter Staniforth 213-615; Steve Wilkins 248-614; Corey Estabrook 223-613; Doug Townsend 244-601; Gary Hull 221-582; Ryan Bauman 247; Ken Fisher 246; Randy Whitehead 236; Bob Blackwell 234; Jared Inlow 232; Jerry Asher 231; Robert Slayton 226; Sam Blackwell 224; Ollie Fernandez 223;Rick McIntyre 223;Dave Nosack 221; Arthur Ball 216; Bob Bierer 215; Berry Hunt 214;Bernie Gunn 212; Fred Inlow 212; Dan Johnson 210;Aaron Horton 208; Jason LeFever 208; Bob Glaesemann 207; Ray Carrigan 206; Bill Irwin 205; Bill Gibson 203; Bill Stubbings 203; James Crouch 202; Mark Bell 201; Troy Boyd 200 Greg Newtson 266, 765; Justin Edwards 228, 734; Scott Helstowski 258, 730; Mike Kringlebach 234, 704; Terry Nickerson 278, 694; Scott Helstowski 267, 692 Kelly Ross 225, 692; Mike Jennings 261, 689; Greg Nichols 219, 685; Duane McLean 248,681; John Rohde 252, 676; KD Prittchett 231, 675; Dan Gibson 254, 673; Jason LeFever 245, 668; 230, 668; Jim Vargas 235, 663; Jerry Kapus 212, 659; Ken Bailey 247, 648; Jeff Pottruff 223, 648; Tony Bristow 231, 646; Jim Nevin 236, 642; Eric Kessler 226, 638; Duane McLean 276, 637; Bruce Snook 225, 637; 256, 634; Adam Southard 230, 634; Alex Romanowski 259, 633; Neal Roberts 211, 633; Richard Nave 242, 632; Clovis Glass 223, 632; Bill Irwin 215, 632; Trevor Waldeyer 277, 628; Mark Carrigan 255, 626; Wayne Rohde 225, 625; Darwin Moore 222, 625; Steve Rennick 258, 623; Ollie Fernandez 229, 622; Ron Norris 228, 620; Brady Rennick 225, 616; Darwin Moore 220, 616; Phil Wall 232, 615; Jason Asmussen 247, 614; Ron Norris 225, 609; Duane McLean 224, 608; Don Pratt 219; Roger Van Buskirk 223; Ernie Bechler 202.

WOMEN — Mony Bristow 266, 654;Betty Havira 280, 651; Shannon Fisher 243, 645; Mony Bristow 222, 636; Linn Goode 235, 623; Jodi Bell 214, 620; Betty Havira 233, 603; Gloria Simmerman 206, 567; Billie Christianson 203, 563; Barb Reva 203, 561; Nancy Lounder 221, 548; Teresa Tester 186, 534;Thelma Glass 203, 530; Lori Brockbank 194, 524; Julie Asher 190, 524; Jan Nosack 194, 518; Pearl Havira 199, 516; Darci Leffler 194, 516; April Rose 213, 501.

SENIORS

MEN — Jerome Lee 258, 696; Jim Shreeve 248, 688; Duane McLean 250, 687; Jerome Lee 246, 678; Bruce Snook 231, 671; Mike Madden 288, 662; Lee Evans 203, 640; Bruce Snook 248, 633; Art Ball 215, 626; Mike Madden 259, 624; Art Ball 216, 614; Lee Evans 231, 613; Bill Irwin 247, 611;Lynn Caughey 610; Clovis Glass 212, 601; Bill Donnelly 226, 579; Cleon Botsford 211, 574; Carl Grayson 201, 559; Dale Sattler 207, 555; Jim Swarts 212, 549; Digger Pettit 202, 549; Lee Evans 237; Dick Vaughn 232; Ross Burd 210; Nick Palumbo 210; Phil Clouse 206; Glenn Jones 201; Jim Badger 196; Marty Barrows 195; Mel Rennick 183; JP Lindfors 180; John Wright 179; Bernie Haas 177.

WOMEN — Pattie Cochran 245, 681; 247, 668; Shannon Fisher 236, 632; Linn Goode 223, 632; Joan Konopasek 245, 619; Phyllis Foster 202, 533; Carol Harsh 203, 500; Lois Counts 187; Marge Burns 184; Rita Matthias 180; Anne Schurman 177; Darlene Shontz 168; Dot Lindfors 164; Donna Clouse 162; Traci Hayes 158; Mickey Manire 155; Rose Anderson 140; Judy Rose 137.

auto racing

Siskiyou Sports Car Club of Southern Oregon

At Jackson County Sports Park in White City

Race 7

Sept. 19

AUTOCROSS TOP 10

RESULTS — 1, Eric Zieske, Medford, '03 Mitsubishi Evo IIX, 1:00.684; 2, Tom McDaniel, Merlin, '89 Chevrolet Corvette, 1:02.037; 3, Larry Nelson, Murphy, '10 Lotus Stalker, 1:02.662; 4, Randy Grubb, Grants Pass, '02 Birkin Seven, 1:02.946; 5, Glen Arensmeier, Roseburg, '05 Honda Civic, 1:03.473; 6, Allen Gee, Eugene, '34 Ford Sedan-Dwarf, 1:03.817; 7, Brad Manning, Phoenix, '84 Mazda RX-7, 1:04.915; 8, Robert Harper, Ashland, '05 Honda Civic Si, 1:05.489; 9, Cari Hinesly, Prospect, '05 Honda Civic, 1:05.666; 10, John Ray, Grants Pass, '88 Ford Festiva, 1:06.007.

golf

Bear Creek GC

Women's CLub

Sept. 8-14

FLIGHT A

NET — 1, Kriss Hall, 27; 2, Marla Lance, 29.

GROSS — 1, Amy Lepon, 41.

FEWEST PUTTS — 1 (tie), Vanessa Hopf, Kriss Hall, Sue Dolf, 15.

Men's Club

Sept. 7-13

FLIGHT A

NET — 1 (tie), James Scott, Ron Mankins, 25; 3, John Spencer, 26.

GROSS — 1, Andy Pace, 30.

FLIGHT B

NET — 1, Jack Easley, 25; 2 (tie), Neil Rose, Tom Madara, 27.

GROSS — 1, George Dunphy, 27.

FEWEST PUTTS — 1, Andy Pace, 10.

Quail Point GC

Senior Men's Club

Medal Play - Stableford Format

Sept. 14

RESULTS — 1 (tie), Jack Hafner, Gene Ritter, 19; 3, Yosh Ohara, 18; 4, Jim Ellis, 17; 5 (tie), Bob Norris, Earl Norgard, 15; 7, Andy Nairne, 14.

K.P. — Tom Chambers, Gene Ritter.

Ladies Club Championship

CLUB CHAMPION — Kathy Silvers, 94.

GROSS — 1, Bobbie Middaugh, 99; 2, Laurie Fox, 102; 3, Marg Funch, 113.

NET — 1, Becky Hyde, 76; 2, Judy Wallace, 72; 3, Elsie Williams, 76.

Aces Tournament

Sept. 16

ACE OF THE MONTH — Dee St. Martin, 30.

FLIGHT A

RESULTS —1 (tie), Kathy Silvers, Val Rhodes, 36; 2, Becky Hyde, 37.

FLIGHT B

RESULTS — 1, Laurie Fox, 34; 2 (tie), Elsie Williams, Gloria Smith, 36.

FLIGHT C

RESULTS — 1, Pat Seggelink, 32; 2, LaRue Briggs, 35; 3, June Giorvas, 39.

CHIP-IN — No. 5, Pat Seggelink.

FEWEST PUTTS — 1 (tie), Elaine Wells, Betty Root, Gloria Smith, Marion Powell, Pat Seggelink, June Giorvas, Dee St. Martin.

Centennial GC

Gene Namanny Memorial Tournament

Men's Club Championship

36-Hole Medal Play

Sept. 18-19

MEN

FIRST FLIGHT

GROSS — 1, Rick Dimick, 72-75—147; 2, Kyle Bleser, 76-76—152.

NET — 1, Jay Klemp, 72-78—150; 2, Glen Clark, 77-78—155.

SECOND FLIGHT

GROSS — 1, Craig Knips, 84-80—164; 2, Mike Dauenhauer, 83-84—167.

NET — 1, Jim Bullen, 72-77—149; 2, Chuck Fowler, 77-79—156.

SENIOR MEN

FIRST FLIGHT

GROSS — 1, Jim Overmyer, 76-75—151; 2, Pat Daggitt, 77-78—155.

NET — 1, Bob Capsey, 71-73—144; 2, Dick Brekke, 71-78—149.

SECOND FLIGHT

GROSS — 1, John Brittain, 79-84—163; 2, Kurt Waldmann, 85-86—171.

NET — 1, Phil Brown, 68-74—142; 2, Nick Viani, 68-74—142.

SUPER SENIOR MEN

GROSS — 1, Bill Seymour, 75-75—150; 2, Denny Sweet, 86-85—171.

NET — 1, Doug Rowe, 73-74—147; 2, Sixto Rodriguez, 71-76—147.

SATURDAY

K.P. — No. 6, Lee Oltjenbruns, John Brittain, Thomas Loding.

SUNDAY

K.P. — No. 4, Rick Dimick, Jim Douglas. No. 6, Brady Gibson, Denny Sweet. No. 14, Lee Oltjenbruns, Jim Overmyer. No. 17, Phil Brown, Denny Sweet.

Senior Tuesday

Twosome Combined Format

Sept. 14

FLIGHT A

GROSS — 1, Dick Brekke-Phil Brown, 148; 2, Marty Morlan-Glen Clark, 149; 3, Dave Stiemert-Steve Lovich, 149; 4, Mike Gates-Jim Overmyer, 150; 5, Will Reed-Bill Seymour, 152.

NET — 1, John Ferris-Dick Chiponis, 135; 2, Arn Wihtol-Ken Gentry, 136; 3, Rod Reid-Nick Viani, 136; 4, Sixto Rodriguez-Joel Engleson, 137; 5, Tom Peterson-Pat Latendresse, 137.

FLIGHT B

GROSS — 1, Phil Baker-Dick Tiberio, 170; 2, Alex Schulenburg-Shane Thurston, 170; 3, Gil Allen-Larry Humiston, 171; 4, Ray Smith-Jim Falk, 171; 5, Gordy Carrigan-Fred Seggelink, 174.

NET — 1, Mike Meiring-Ruben Davalos, 132; 2, Rod Hammer-Walt Russell, 134; 3, Louie Peters-Milt Savage, 136; 4, Norb Leiberg-Bill Snook, 138; 5, Larry Scott-Len Renfer, 138.

K.P. — No. 4, 0-12 hcp., Ken Gentry; 13-up hcp., David Grove. No. 6, 0-12 hcp., Jim Overmyer; 13-up hcp., Skip Ayers. No. 14, 0-12 hcp., Guerin Fischer; 13-up hcp., Bruce Lorange. No. 17, 0-12 hcp., Tae King; 16-up hcp., Bob Kokanour.

Elks/Veterans Tournament

Four-man Net Scramble Format

Sept. 19

RESULTS — 1, Brandon Jones, Aiden Jones, Mike Blazer, Dylan Witnauer, 54; 2, Kerry Macontosh, Bruce Petersen, Henry Kahili, 55; 3, Darren Gauslind, Wade Howley, Jim Gruber, Bud Stonecipher, 56; 4, Robert Gaston, Mark Gergel, Larry McLaughlin, Steve Prayor, 56.

Eagle Point GC

Ladies Tuesday

Sept. 13

FLIGHT A

GROSS — 1, Sandy Fierke, 47; 2, Jan Kimmel, 49; 3, Dottie Swain, 55.

NET — 1, Ellen Payne, 37; 2, Barb Schierholz, 40; 3, Judy Tonn, 42.

K.P. — No. 3, 0-25 hcp., Jan Kimmel; 26-up hcp., Jan Wheeler. No. 8, 0-25 hcp., Dottie Swain; 26-up hcp., Judy Tonn. No. 13, 0-25 hcp., Lisa Parsons. No. 15, 0-25 hcp., Lisa Parsons; 26-up hcp., Ellen Payne.

Senior Monday

Sept. 20

FLIGHT A

GROSS — 1, Craig Gage, Gary Gage, Buddy Grove, John Paauwe, 137; 2, Bruce Buehler, C. Van Der Veen, Bob Decker, Bill Drewien, 145.

NET — 1, Clay Farley, Dave Sayler, Dick Gergen, H. Fitzsimmons, 122; 2, Larry Evans, Ed Chance, Gil Allen, Harry Collier, 123.

FLIGHT B

GROSS — 1, Terry Marks, John Oleksow, Michael Johnson, Don Gaeden, 154; 2, Larry Smith, Ed Plume, Ray Bennett, Jim Laqua, 154.

NET — 1, Dave Grove, Mike Milligan, Jim Hines, Phil Davies, 122; 2, Alex Bellen, R. Dinwiddie, Chuck Rouland, Gary Robbins, 123.

FLIGHT C

GROSS — 1, Mike Gagnon, Bob Davidson, Gary Hoppe, Edward Ross, 159; 2, Greg Dippel, Ray Williams, Bruce Fauble, Ed Farkas, 165; 2, Stan Smith, John Parisotto, Larry Ryerson, Ron Manary, 126.

K.P. — No. 3, 0-15 hcp., Craig Gage; 16-up hcp., John Oleksow. No. 8, 0-15 hcp., Stan Smith; 16-up hcp., Don Wolf. No. 13, 0-15 hcp., Stan Smith; 16-up hcp., Earle Sloan. No. 15, 0-15 hcp., Clay Farley; 16-up hcp., Jim Hines.

Stone Ridge GC

Senior Tour

Two-man Scramble

Sept. 15

FLIGHT A

GROSS — 1, Ray Smith-Ron Primasing, 63; 2, Gary Highland-George Berry, 65; 3, Guerin Fischer-John Devos, 67.

NET — 1, Mike Westfall-Leon Stupfel, 55.5; 2, Rod Rumrey-Bill Drewien, 56; 3, Dave Saylor-Ray Keasler, 57.5.

FLIGHT B

GROSS — 1, Bill Ligon-Bob Davidson, 69; 2, Vern Moreland-Ray Hall, 73; 3, Don Simpson-Steve Hills, 74.

NET — 1, Paul Bostic-John Codington, 52.5; 2, Rod Hammer-Mort Gossett, 53; 3, Fred Pearson-Bob Cambas, 56.

FLIGHT C

GROSS — 1, Walt Russell-Pete Degroot, 75; 2, Larry Walker-John Watson, 75; 3, Greg Meyer-John McKinney, 77.

NET — 1, Jack Seybold-Earl Sloan, 53; 2, Tony Pederson-Neil Barnes, 53; 3, Bud Stonecipher-Paul Larson, 54.

K.P. — No. 2, 0-15 hcp., Bob Kendrick; 16-up hcp., Dave Morris. No. 12, 0-15 hcp., Guerin Fischer; 16-up hcp., Fred Pearson.

Rogue Valley Adventist Academy

Four-person Scramble

Sept. 19

RESULTS — 1, Kenneth Haugen, Mike Hurtado, Eric Pederson, Allan Santiago, 50; 2, Larry Aldred, Jason Aldred, Travis Tippett, Steve Tippett, 53; 3, Dan McCulloch, Mark Warmanen, Mike Warmanen, Larry Gibson, 55.

WOMEN'S LONG DRIVE — No. 3, Kayla Haugen.

MEN'S LONG DRIVE — No. 10, Mike Galante.

K.P. — No. 17, Alan Santiago.

LONGEST PUTT MADE — No. 7, Mike Galante.

Sept. 18

REGULAR DIVISION

CHAMPIONSHIP FLIGHT — 1, Jim Overmyer; 2, Steve Wood.

CHAMPIONSHIP CONSOLATION — 1, Tim Croft; 2, Pat Daggitt.

FIRST FLIGHT — 1, John Robinson; 2, Jim Bullen.

FIRST FLIGHT CONSOLATION — 1, Sean McClean; 2, Stan Reiter.

SECOND FLIGHT — 1, Bob Holland; 2, Jordan Anderson.

THIRD FLIGHT — 1, Jesse Brannock; 2, Alex Mann.

THIRD FLIGHT CONSOLATION — 1, Steve Ekwall; 2, Jeff Day.

FOURTH FLIGHT — 1, Tom Kaldunski; 2, Roger Schnoes.

FOURTH FLIGHT CONSOLATION — 1, Don Draeger; 2, Leo Brown.

MEDALIST — 1 (tie), Steve Wood, D.L. Richardson, 71.

SENIOR DIVISION

CHAMPIONSHIP FLIGHT — 1, Chuck Grytness; 2, Gary Highland.

CHAMPIONSHIP FLIGHT CONSOLATION — 1, Guerin Fischer; 2, Don Simpson.

FIRST FLIGHT — 1, Michael Johnson; 2, Manny Diaz.

FIRST FLIGHT CONSOLATION — 1, George Deschweinitz; 2, Dave Johnson.

SECOND FLIGHT — 1, Ray Keasler; 2, Rick Drake.

SECOND FLIGHT CONSOLATION — 1, Randy Kane; 2, Ken Ratcliff.

THIRD FLIGHT — 1, Rick Williams; 2, Ray Smith.

FOURTH FLIGHT — 1, Ralph Sauerwald; 2, John McKinney.

FOURTH FLIGHT CONSOLATION — 1, Terry Cantwell; 2, Ron Gleason.

MEDALIST — 1, Don Simpson, 74.

Budge-McHugh Tournament

RESULTS — 1, Don Peterson, John Im, John Fountain, Manuel Munoz, 63.

K.P. — Jesse Clark.

LONG DRIVE — Ross Hallin.

Stewart Meadows GC

LTGA Club Championship

Sept. 18

FIRST FLIGHT

GROSS — 1, Belinda Robbins-Gagich, 86.

NET — 1, Colleen Holbert, 67.

SECOND FLIGHT

GROSS — 1, Joanne Hamrick, 99; 2, Linda Wade, 102.

NET — 1, Sallie Simpson, 68; 2, Dana Didericksen, 68.

THIRD FLIGHT

GROSS — 1, Beth Capsey, 100; 2, Regina Eddington, 105; 3, Nola Shaw, 113.

NET — 1, Jeanine Crutchfield, 64; 2, Judy Brown, 71; 3, Mary Lima, 73.

CLUB CHAMPIONS

GROSS — 1, Belinda Robbins-Gagich, 86.

NET — 1, Beth Capsey, 60.

LTGA Tournament

Four-person Scramble Format

Sept. 15

GROSS — 1, Sue Garred, Belinda Robbins-Gagich, Nola Shaw, Carolyn Poole, 34; 2, Vicki Maddox, Victoria Watson, Janine Crutchfield, 37; 3, Connie Howard, Linda Wade, Marlene Cash, Teri Meyer, 37.

NET — 1, Gail Fischer, Lorraine Patterson, Becky Eilenberger, Dana Didericksen, 17; 2, Lena Cochran, Patti Fields, Ree Ayres, 19.

K.P. — Belinda Robbins-Gagich, Sallie Simpson, Beth Capsey.

LONG DRIVE — Pam Holzwarth, Sallie Simpson, De Rider.

Oak Knoll GC

Club Championship

CHAMPIONSHIP FLIGHT

GROSS — 1, D.L. Richardson, 155; 2, Steve Jones, 157; 3, Doug Green, 164.

NET — 1, Mike Morrison, 144; 2, Rick Nelson, 144; 3, Stuart Douglas, 145.

FIRST FLIGHT

GROSS — 1, Jim Hatton, 174; 2, Pete Zukis, 175; 3, Mike Morris, 181.

NET — 1, Dave Ruegg, 147; 2, Jan Ritter, 155; 3, Troy Reynolds, 156.

SECOND FLIGHT

GROSS — 1, Gerry Jones, 189; 2, Frank Hutchinson, 190; 3, Bud Lefever, 195.

NET — 1, Ross Rampy, 147; 2, Pete LaPierre, 147; 3, Ron Tracy, 153.

SENIOR FLIGHT

GROSS — 1, Stuart Douglas, 167; 2, Jim Hatton, 174; 3, Pete Zukis, 175; 4, Jan Ritter, 181; 5, Troy Reynolds, 188.

NET — 1, Ross Rampy, 147; 2, Pete LaPierre, 147; 3, Gerry Jones, 151; 4, Ron Tracy, 153; 5, Frank Hutchinson, 154.

football

Rogue Valley Pop Warner

Through Sept. 19

Week Two

JUNIOR PEE WEE STANDINGS (GRADES 4-5)

Ashland Bears 2-0

Upper Rogue Blue Eagles 2-0

Medford White Tornado 2-0

Central Point Black Comets 2-0

Upper Rogue White Eagles 1-1

Grants Pass White Cavemen 1-1

Medford Blue Panthers 1-1

Phoenix/Talent Patriots 0-1

Rogue River Warriors 0-1

Medford Black Panthers 0-1

Central Point White Comets 0-1

Medford Black Tornado 0-2

Grants Pass Blue Cavemen 0-2

PEE WEE STANDINGS (GRADES 5-6)

Ashland Grizzlies 2-0

Medford Raiders 2-0

Upper Rogue Blue Eagles 2-0

Medford Cowboys 1-1

Medford Blue Panthers 0-1

Phoenix/Talent Patriots 0-1

Upper Rogue White Eagles 0-1

Central Point Black Comets 0-2

Grants Pass White Cavemen 0-1

Share This Story